Úvod
Novinky
Starší novinky
Diskuse
Know-how
Archiv
Jokes
Odkazy
Download
Privat
O mně
O stránkách
FAQ
Pozdravy
Kontakt
PGP Klíč
Hledání
 

Vítejte!

Internet je fenoménem dnešní doby. Fenoménem, zasahujícím celou planetu - je to tedy fenomén globální. Mezi některými lidmi je vžita představa, že globální záležitosti souvisí s globalizací a globalizace že je něco špatného. Nechci se s nimi teď přít, zda-li tomu tak opravdu je, ale právě internet přináší kromě ohromného množství informací také značnou diverzitu, nebo chcete-li, rozmanitost. A k této rozmanitosti se snaží přispět i tyto stránky.

Historie stránek by se někomu mohla zdát prchavým okamžikem - sahá konce roku 1998. Pro někoho prchavý okamžik, pro dnešní dobu (a internet obvzlášť), celá věčnost.

Původně šlo o ryze intranetovou záležitost v rámci Gymnázia Turnov, kde jsem tehdy studoval. Byl jsem první student, který tehdy využil možnosti mít vlastní stránky. Zanedlouho jsem se ale cítil svázán hranicemi školního intranetu a tak stránky přesídlili na internet - tzn. staly se dostupnými celému světu.

Stránky už prodělaly mnoho změn - ať už co se týče struktury, tak designu. Jedna věc se ale za celou jejich historii nezměnila - pořád je to celé dílo jednoho člověka. Poslední dobou se potýkám s čím dál tím větším nedostatkem času - proto prosím o pochopení při ne zcela pravidelných aktualizacích.

MaT
11. 11. 2000