Úvod
Novinky
Starší novinky
Diskuse
Know-how
Archiv
Jokes
Odkazy
Download
Privat
O mně
O stránkách
FAQ
Pozdravy
Kontakt
PGP Klíč
Hledání
 

Jokes

Dostali jste se do části, kam se budu snažit dávat různé vtípky, na které kde narazím. Podobná sekce už na mých stránkách existovala v minulosti, ale byla stažena při totální rekonstrukci stránek na jaře. V té době se mi také trochu nelíbilo, že na mých stránkách je něco, co není mým vlastním dílem. Ale dnes jsem zase trochu změnil názor - některé tyto věci podle mně prostě stojí za to dát na web, aby se i ostatní mohli pobavit. Kdo původní JokeZ pamatuje, možná pozná, že se tu i teď objevují starší věci. Je to kvůli tomu, že je postupně převádím do nové podoby těchto stránek. Ale budou možná i věci zcela nové…

A ještě znovu připomenu jednu věc - u většiny těchto věcí nejsem sám autorem a autora většinou ani neznám. Pokud zde náhodou někdo svoje dílko najde, ať se klidně ozve, já ho uvedu jako zdroj. Ale většina těchto textů se ke mně dostává tak, jak je. Některé vtipy jsem prostě měl v nějakém textovém souboru, některé mi občas chodí e-mailem. Ale kdo je autor tam většinou uvedeno nebývá…

Povaha vtipů už je však taková - vyprávějí se dál a dál a nikdo vlastně neví, odkud pocházejí. Konec konců jejich hlavním účelem je přeci bavit lidi, nebo ne?

A jeste mozna neco - pokud nahodou nekde neni diakritika, neni to chyba - proste se ke mne text dostal uz bez ni a ja ne vzdycky mam cas na dalsi upravy… ;-)

Obsah

Pokud byste se chtěli podívat na pár vtipů z medicínského prostředí, zkuste se podívat do sekce JokeZ na stránkách Medical Underground.